0

Centra IUXTA 3D

Twój uśmiech to Ty,weź go na poważnie

CEL

Pierwsze w Polsce i Europie specjalistyczne Centra IUXTA 3D powstały z myślą o leczeniu pacjentów z całkowitym zanikiem kości w szczęce lub żuchwie, u których na wykonanie odbudowy tkanki kostnej i wszczepienie implantów jest już za późno.

Wybrane ośrodki dają też możliwość osobom z dużymi zanikami kości na nowoczesną rehabilitację w krótszym okresie i z dużą przewidywalnością, bez konieczności przeprowadzania rozciągniętej w czasie regeneracji i osseointegracji (tj. w procedurze klasycznej).

OPINION LEADER I CENTRA IUXTA3D

dr n. med. Dariusz Pituch Internatonal Opinion Leader

CHIRURG SZCZĘKOWO TWARZOWY I OGÓLNY

Absolwent UM w Lublinie lekarz. Od 1998r. prowadzi klinikę implantologiczną w Lublinie, która jest członkiem Leading Implant Centers. Zasadnicza aktywność zawodowa: złożone odbudowy implantologiczne, zastosowanie szerokiego wachlarza technik augmentacyjnych: przeszczepy bloków kostnych i inne techniki odbudowy kości, podniesienie dna zatoki szczękowej zastosowania kości allogennej. Stosuje zaawansowane technologie w medycynie: szpik kostny jako źródło komórek macierzystych i czynników wzrostu wraz z Concetrated Growth Factors z krwi obwodowej. Autor szeregu kursów i wykładów krajowych i zagranicznych, publikacji, mentor w dziedzinie implantologii.

dr n. med. Patryk Kownacki International Opinion Leader

CHIRURG SZCZĘKOWO TWARZOWY

Asystent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Katedry Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz klinicysta-praktyk. Autor publikacji i wystąpień zarówno krajowych jak i zagranicznych z zakresu chirurgii implantologicznej. Absolwent studiów podyplomowych w dziedzinie implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie Johann Wolfgang Goethe Frankfurt-w Niemczech. Aktywny Członek OSIS oraz Europejskiego Towarzystwa Implantologicznego -EDI.

CENTRUM IUXTA 3 D nr 1.

 

Klinika stomatologii i implantologii
ADP Clinic

ul. Tomasza Zana 27, 20-601 Lublin
Telefon +48 81 528 02 09
Godziny otwarcia pon-pt 09.00 – 20.00
E-mail adp@adpclinic.pl

CENTRUM IUXTA 3 D nr 2.

 

Dental Union Laboratory
Agnieszka Jasek

ul. Ustrzycka 5, 02-141 Warszawa
Telefon+48 (22) 868 55 90/91
Godziny otwarciapon-pt 09.00 – 16.00
E-mail laboratorium@dul.pl

CENTRUM IUXTA 3D nr 3.

Centrum Stomatologiczne Kownacki-Dent

ul. Bonarka 8, 30-415 Kraków
Telefon+48 (12) 422 41 41
Godziny otwarciapon-pt 10.00 – 20.00
E-mail biuro@kownacki-dent.pl

CENTRA IUXTA 3D

CENTRUM IUXTA 3D

dr Marcin Michalak

Chir. stom Marcin Michalak ukończył w 1994 roku Akademię Medyczną w Poznaniu. Po skończeniu studiów podjął pracę na Oddziale Chirurgii Szczękowej w Szpitalu Zespolonym w Koninie, równolegle z prowadzeniem prywatnej praktyki lekarskiej. Efektem ponad 20-to letniej pracy, stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, troski o komfort swoich pacjentów oraz dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług jest nowo powstała placówka w Koninie.
Gabinety Stomatologiczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie lekarza pozwalają na kompleksową diagnostykę i leczenie w jednym miejscu.

Konin

Prywatna Przychodnia Medyczna
ul. Stanisława Staszica 1
info@arsmedicakonin.pl

632 400 007, 789 096 143, 789 095 048

Najczęściej zadawane pytania

Czy IUXTA 3D jest dla mnie?

Jeśli jesteś Pacjentem, który od dłuższego czasu boryka się z zanikiem kości, a lekarze wątpią w sukces klasycznej terapii, IUXTA 3D jest dla Ciebie! Sprawdź gdzie w Twojej okolicy znajduje się gabinet współpracujący i zapisz się na konsultacje już dziś. Czas gra dużą rolę, nie zwlekaj.

Chcesz zostać gabinetem współpracującym?

Istnieje możliwość współpracy z ośrodkami IUXTA 3D. Aby zapoznać się z formą i zasadami zapraszamy do udziału w Lunch & Learn. Spotkania będą się odbywały dwa razy do roku w CENTRACH IUXTA 3D. Zapisz się za pośrednictwem naszego sklepu.

CERTYFIKATY IUXTA 3D

System implantologiczny BTK jest wytwarzany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości normy EN ISO 13485, dyrektywą MDD 93/42/EEC; załącznik II i posiada znak CE. Komponenty produkowane są z wysokiej jakości biokompatybilnych materiałów i przy użyciu najnowszej technologii wraz z weryfikacją jakości. TWÓJ LEKARZ STOMATOLOG WYBRAŁ DLA CIEBIE NAJLEPSZE!

Ważne zagadnienia

Ważne

DLACZEGO IMPLANTY PODOKOSTNOWE IUXTA 3D ?

IUXTA 3D to trwale zamocowana w jamie ustnej odbudowa protetyczna, która przywraca pacjentom komfort porównywalny z posiadaniem naturalnych zębów. Pozwala ona na natychmiastowe zastosowanie odbudowy tymczasowej, a pacjent może gryźć zaraz po zabiegu.

DOŚWIADCZENIE i WSPARCIE

Twórcą unowocześnionej procedury IUXTA 3D jest dr Mauro Cerea, który od ponad 20 lat obserwuje, analizuje, pisze prace, szkoli oraz wprowadza do gabinetów rozwiązania przynoszące ratunek pacjentom, którym dotychczas nie można było pomóc. W grupie międzynarodowych Opinion Leaderów znalazł się m.in. dr n. med. Dariusz Pituch MD, PhD, absolwent UM w Lublinie, lekarz, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii szczękowo-twarzowej.

KTO MOŻE WYKONYWAĆ ZABIEGI IUXTA 3D ?

Do zabiegów IUXTA 3D są uprawnione wybrane ośrodki w kraju i zagranicą, posiadające podpisaną umowę z BTK.dental (wyłączny przedstawiciel na Europę Środkową i UK: Medical Biotechnology Sp. z o.o.).

Implanty podokostnowe są opracowywane indywidualnie dla każdego przypadku. Procedury planowania i przygotowywania pacjenta prowadzone są w sposób bardzo szczegółowy w oparciu o najnowsze technologie Digital Dentistry oraz przy udziale zespołu: lekarza prowadzącego, chirurga, laboratorium oraz międzynarodowej grupy konsultacyjnej przy fabryce.

Centra IUXTA 3D muszą spełniać wysokie wymagania dla tych placówek i perfekcyjnie stosować się do protokołu montowania podokostnowego.

Realization: pd.agency
© Medical Biotechnology 2023. All Rights Reserved.