fbpx
0

Centra IUXTA 3D

Twój uśmiech to Ty -weź go na poważnie!

OPINION LEADERS I CENTRA IUXTA-3D

Internatonal Opinion Leader
LUBLIN

Internatonal Opinion Leader
WARSZAWA

International Opinion Leader
KRAKÓW

CENTRA IUXTA-3D

lek. dent. Małgorzata Kirilow
Zielona Góra

lek. dent. Kiril Kirilov
Krosno Odrzańskie

dr chir. stom. Marcin Michalak
Konin

Klinika Impladent na Banderii

Banderii 4 lok. U3
wejście od ul. Obozowej (parter)
01-164 Warszawa
e-mail: banderii@impladent.pl

https://impladent.pl

+48 798 311 211, +48 538 111 843

 

dr Dariusz Niesiobędzki, M.Sc.
Warszawa

Centra protetyczne IUXTA 3D

tech. lab. Cezary Sułkowski
Wrocław

tech. lab. Grzegorz Bielczyk
Wrocław

GABINETY WSPÓŁPRACUJACE

Zapraszamy gabinety z Polski, Europy Środkowej i Wielkiej Brytanii.

Międzynarodowi Opinion Leader’zy gotowi są do podjęcia współpracy z gabinetami z całej Europy. Jeśli interesuje Cię nowoczesna rehabilitacja dentystyczna i implanty podokostnowej nowej generacji dołącz do programu IUXTA 3D.

Więcej informacji +48 71 335 70 71 (wewnętrzny Medical Biotechnology).

ADP Clinic Stomatologia i Implantologia to nominowany ośrodek International IUXTA 3D Opinion Leader z siedzibą w Lublinie.

IRDENT Instytut Rehabilitacji Dentystycznej nominowany ośrodek International IUXTA 3D Opinion Leader z siedzibą w Warszawie.

Centrum Stomatologiczne Kownacki-Dent nominowany ośrodek International IUXTA 3D Opinion Leader z siedzibą w Krakowie.

Ważnezagadnienia

Czy IUXTA 3D jest dla mnie?

Jeśli jesteś Pacjentem, który od dłuższego czasu boryka się z zanikiem kości, a lekarze wątpią w sukces klasycznej terapii, IUXTA 3D jest dla Ciebie! Sprawdź gdzie w Twojej okolicy znajduje się gabinet współpracujący i zapisz się na konsultacje już dziś. Czas gra dużą rolę, nie zwlekaj.

CERTYFIKATY IUXTA 3D

System implantologiczny BTK jest wytwarzany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości normy EN ISO 13485, dyrektywą MDD 93/42/EEC; załącznik II i posiada znak CE. Komponenty produkowane są z wysokiej jakości biokompatybilnych materiałów i przy użyciu najnowszej technologii wraz z weryfikacją jakości. TWÓJ LEKARZ STOMATOLOG WYBRAŁ DLA CIEBIE NAJLEPSZE!

Chcesz zostać gabinetem współpracującym?

Istnieje możliwość współpracy z ośrodkami IUXTA 3D. Aby zapoznać się z formą i zasadami zapraszamy do udziału w Lunch & Learn. Spotkania będą się odbywały dwa razy do roku w CENTRACH IUXTA 3D. Zapisz się za pośrednictwem naszego sklepu.

Najczęściej zadawane pytania

DLACZEGO IMPLANTY PODOKOSTNOWE IUXTA 3D ?

IUXTA 3D to trwale zamocowana w jamie ustnej odbudowa protetyczna, która przywraca pacjentom komfort porównywalny z posiadaniem naturalnych zębów. Pozwala ona na natychmiastowe zastosowanie odbudowy tymczasowej, a pacjent może gryźć zaraz po zabiegu.

DOŚWIADCZENIE i WSPARCIE

Twórcą unowocześnionej procedury IUXTA 3D jest dr Mauro Cerea, który od ponad 20 lat obserwuje, analizuje, pisze prace, szkoli oraz wprowadza do gabinetów rozwiązania przynoszące ratunek pacjentom, którym dotychczas nie można było pomóc. W grupie międzynarodowych Opinion Leaderów znalazł się m.in. dr n. med. Dariusz Pituch MD, PhD, absolwent UM w Lublinie, lekarz, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii szczękowo-twarzowej.

KTO MOŻE WYKONYWAĆ ZABIEGI IUXTA 3D ?

Do zabiegów IUXTA 3D są uprawnione wybrane ośrodki w kraju i zagranicą, posiadające podpisaną umowę z BTK.dental (wyłączny przedstawiciel na Europę Środkową i UK: Medical Biotechnology Sp. z o.o.).

Implanty podokostnowe są opracowywane indywidualnie dla każdego przypadku. Procedury planowania i przygotowywania pacjenta prowadzone są w sposób bardzo szczegółowy w oparciu o najnowsze technologie Digital Dentistry oraz przy udziale zespołu: lekarza prowadzącego, chirurga, laboratorium oraz międzynarodowej grupy konsultacyjnej przy fabryce.

Centra IUXTA 3D muszą spełniać wysokie wymagania dla tych placówek i perfekcyjnie stosować się do protokołu montowania podokostnowego.

Realization: pd.agency
© Medical Biotechnology 2019. All Rights Reserved.