fbpx
0

Centra IUXTA-3D

Twój uśmiech to Ty -weź go na poważnie!

Jesteś chirurgiem stomatologicznym lub chirurgiem twarzowo-szczękowym? Jeżeli tak, to jest to temat dla Ciebie!

W ostatnich latach technologia 3D wkroczyła w świat stomatologii przebojem. Otworzyła nowe możliwości i pozwoliła unowocześnić dotychczasowe techniki pacy. Implanty podokostnowe znane współczesnym stomatologom głównie z podręczników historii rozwoju implantologii, dzięki technologi 3D wracają do gabinetów z dopracowanym protokołem indywidualnego planowania, montowania podokostnowego, oraz z blisko 20 letnimi obserwacjami.

Powstają Centra Implantologii Podokostnowej IUXTA 3D w Polsce z myślą o pacjentach, którym klasyczna implantologia wsparta przeszczepami kostnymi nie jest już w stanie pomóc lub nie daje szybkiej i przewidywalnej rehabilitacji. Zapraszamy do współpracy: chirurgów stomatologicznych oraz chirurgów twarzowo szczękowych, którzy chcą zmienić oblicze współczesnej implantologii.

Proponujemy alternatywny protokół dla atrofii kości: cyfrowy, indywidualnie zaprojektowany i dopasowany dla każdego pacjenta.

IUXTA3D to inteligentny implant, który zmienia oblicze współczesnej implantologii i rozwiązuje problem braku kości. To unowocześniony protokół implantów składający się z metalowej siatki z tytanu – przygotowanej indywidualnie dla każdego pacjenta – opierającej się o szczękę lub żuchwę. Planowanie odbywa się na podstawie badania tomograficznego CBCT.

Skontaktuj się z nami i dołącz do certyfikowanych Centr Implantologii Podokostnowej IUXTA 3D >> KONTAKT

Pierwsze w Polsce i Europie specjalistyczne Centra IUXTA-3D powstały z myślą o leczeniu pacjentów z całkowitym zanikiem kości w szczęce lub żuchwie, u których na wykonanie odbudowy tkanki kostnej i wszczepienie implantów jest już za późno.

Wybrane ośrodki dają też możliwość osobom z dużymi zanikami kości na nowoczesną rehabilitację w krótszym okresie i z dużą przewidywalnością, bez konieczności przeprowadzania rozciągniętej w czasie regeneracji i osseointegracji (tj. w procedurze klasycznej).

Zapoznaj się z relacją z zabiegu dr Marka Rybickiego w BETTER – Klinice stomatologicznej w Warszawie. 

OPINION LEADERS I CENTRA IUXTA-3D

Internatonal Opinion Leader
LUBLIN

International Opinion Leader
KRAKÓW

CENTRA IUXTA-3D

dr chir. stom. Marcin Michalak
Konin

Centra protetyczne IUXTA-3D

tech. lab. Grzegorz Bielczyk
Wrocław

GABINETY WSPÓŁPRACUJACE

Zapraszamy gabinety z Polski, Europy Środkowej i Wielkiej Brytanii.

Międzynarodowi Opinion Leader’zy gotowi są do podjęcia współpracy z gabinetami z całej Europy. Jeśli interesuje Cię nowoczesna rehabilitacja dentystyczna i implanty podokostnowej nowej generacji dołącz do programu IUXTA 3D.

Więcej informacji +48 71 335 70 71 (wewnętrzny Medical Biotechnology).

ADP Clinic Stomatologia i Implantologia to nominowany ośrodek International IUXTA-3D Opinion Leader z siedzibą w Lublinie.

IRDENT Instytut Rehabilitacji Dentystycznej nominowany ośrodek International IUXTA-3D Opinion Leader z siedzibą w Warszawie.

Centrum Stomatologiczne Kownacki-Dent nominowany ośrodek International IUXTA-3D Opinion Leader z siedzibą w Krakowie.

Ważnezagadnienia

Czy IUXTA-3D jest dla mnie?

Jeśli jesteś Pacjentem, który od dłuższego czasu boryka się z zanikiem kości, a lekarze wątpią w sukces klasycznej terapii, IUXTA-3D jest dla Ciebie! Sprawdź gdzie w Twojej okolicy znajduje się gabinet współpracujący i zapisz się na konsultacje już dziś. Czas gra dużą rolę, nie zwlekaj.

CERTYFIKATY IUXTA-3D

System implantologiczny BTK jest wytwarzany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości normy EN ISO 13485, dyrektywą MDD 93/42/EEC; załącznik II i posiada znak CE. Komponenty produkowane są z wysokiej jakości biokompatybilnych materiałów i przy użyciu najnowszej technologii wraz z weryfikacją jakości. TWÓJ LEKARZ STOMATOLOG WYBRAŁ DLA CIEBIE NAJLEPSZE!

Chcesz zostać gabinetem współpracującym?

Istnieje możliwość współpracy z ośrodkami IUXTA 3D. Aby zapoznać się z formą i zasadami zapraszamy do udziału w Lunch & Learn. Spotkania będą się odbywały dwa razy do roku w CENTRACH IUXTA-3D. Zapisz się za pośrednictwem naszego sklepu.

Najczęściej zadawane pytania

DLACZEGO IMPLANTY PODOKOSTNOWE IUXTA-3D ?

IUXTA-3D to trwale zamocowana w jamie ustnej odbudowa protetyczna, która przywraca pacjentom komfort porównywalny z posiadaniem naturalnych zębów. Pozwala ona na natychmiastowe zastosowanie odbudowy tymczasowej, a pacjent może gryźć zaraz po zabiegu.

DOŚWIADCZENIE i WSPARCIE

Unowocześniona procedura IUXTA-3D od ponad 20 lat jest obserwowana, analizowana oraz wprowadza do gabinetów jako rozwiązanie przynoszące ratunek pacjentom, którym dotychczas nie można było pomóc. W grupie międzynarodowych Opinion Leaderów znalazł się m.in.: dr n. med. Dariusz Pituch MD, PhD, absolwent UM w Lublinie, lekarz, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii szczękowo-twarzowej, oraz dr n. med. Patryk Kownacki specjalizujący się w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantologicznej oraz technikach odtwórczych tkanek twardych i miękkich w obrębie jamy ustnej.

KTO MOŻE WYKONYWAĆ ZABIEGI IUXTA-3D ?

Do zabiegów IUXTA-3D są uprawnione wybrane ośrodki w kraju i zagranicą, posiadające podpisaną umowę z BTK.dental (wyłączny przedstawiciel na Europę Środkową i UK: Medical Biotechnology Sp. z o.o.).

Implanty podokostnowe są opracowywane indywidualnie dla każdego przypadku. Procedury planowania i przygotowywania pacjenta prowadzone są w sposób bardzo szczegółowy w oparciu o najnowsze technologie Digital Dentistry oraz przy udziale zespołu: lekarza prowadzącego, chirurga, laboratorium oraz międzynarodowej grupy konsultacyjnej przy fabryce.

Centra IUXTA-3D muszą spełniać wysokie wymagania dla tych placówek i perfekcyjnie stosować się do protokołu montowania podokostnowego.

Realization: pd.agency
© Medical Biotechnology 2019. All Rights Reserved.