fbpx
0

BT EXTERNAL HEX

  Kod

  Łączenie

  Platforma

  PLATFORM

  Średnica Ø

  Długość

  Kołnierz

  Kod kolorystyczny

  Kształt

  Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

  BT-ISYKONE

  Jeden implant – wszystkie możliwe opcje uzupełnień protetycznych

  Implanty BT-Isykone są wskazane do odbudowy pojedynczego punktu lub prac wielopunktowych. Implanty są przystosowane do gojenia jedno- i dwu-etapowego przy protokołach: natychmiastowym, wczesnym i tradycyjnym, jeśli zapewniona jest wystarczająca stabilność pierwotna i odpowiednie obciążenie. Do przywrócenia funkcji żucia i odpowiedniej estetyki można stosować uzupełnienia protetyczne: ruchome lub stałe, obejmujące pojedynczą koronę lub częściową/całkowitą protezę lub protezę typu overdenture. Implant BT-Isykone jest przeznaczony do implantacji śródkostnej zapewniając możliwość różnorodnego połączenia protetycznego.

  Cechy BT-ISYKONE

  Implanty BT-ISYKONE o kształcie korzenia naturalnego zęba, posiadają 1mm zwężany gładki kołnierz z mikrogwintem odpowiedni dla większości wskazań do leczenia implantologicznego. Implant BT-ISYKONE do wszczepu na poziomie kości jest przystosowany do gojenia zarówno w procedurze jedno- jak i dwu-etapowej. Prowadzenie gwintu wynosi 0.9mm dla wszystkich średnic włączając: 3.3mm / 3.7mm /4.1 mm / 4.8mm.

  Implanty BT-ISYKONE są bardzo zróżnicowanym typem implantu. Kaseta chirurgiczna opracowana dla implantów BT-ISYKONE jest również odpowiednia do wszczepu implantów BT-Safe.

  Implanty z łączeniem zewnętrznym (EXT) dostępne są w 3 typach implantów:

  ISY KONE (EXT) o kształcie konikalnym, dostępne w sklepie. DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE.

  BT KLASSIC (EXT) o kształcie cylindrycznym, na indywidualne zamówienie. NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

  BT EVO DL (EXT) o kształcie stożkowym, na indywidulane zamówienie. NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

   

  ULOTKA PTERIGO Implant, NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

  Więcej informacji o implancie Pterigo.

  ULOTKA ISY KONE

   

  Filters