fbpx
0

BT ISYKONE

  Kod

  Łączenie

  Platforma

  PLATFORM

  Średnica Ø

  Długość

  Kołnierz

  Kod kolorystyczny

  Kształt

  Wyświetlanie 1–12 z 50 wyników

  BT-ISYKONE

  Jeden implant – wszystkie możliwe opcje uzupełnień protetycznych

  Implanty BT-Isykone są wskazane do odbudowy pojedynczego punktu lub prac wielopunktowych. Implanty są przystosowane do gojenia jedno- i dwu-etapowego przy protokołach: natychmiastowym, wczesnym i tradycyjnym, jeśli zapewniona jest wystarczająca stabilność pierwotna i odpowiednie obciążenie. Do przywrócenia funkcji żucia i odpowiedniej estetyki można stosować uzupełnienia protetyczne: ruchome lub stałe, obejmujące pojedynczą koronę lub częściową/całkowitą protezę lub protezę typu overdenture. Implant BT-Isykone jest przeznaczony do implantacji śródkostnej zapewniając możliwość różnorodnego połączenia protetycznego.

   

  CECHY BT-ISYKONE

  Implanty BT-ISYKONE o kształcie korzenia naturalnego zęba, posiadają 1mm zwężany gładki kołnierz z mikrogwintem odpowiedni dla większości wskazań do leczenia implantologicznego. Implant BT-ISYKONE do wszczepu na poziomie kości jest przystosowany do gojenia zarówno w procedurze jedno- jak i dwu-etapowej.

   

   

  Prowadzenie gwintu wynosi 0.9mm dla wszystkich średnic włączając: 3.3mm / 3.7mm /4.1 mm / 4.8mm.

  Implanty BT-ISYKONE są bardzo zróżnicowanym typem implantu umożliwiając różne łączenie heksagonalne: zewnętrzne (EXT), wewnętrzne (INT)  lub stożkowe (MTH), przystosowane do regularnych (KR) lub szerokich (KW) komponentami protetycznymi.

  Kaseta chirurgiczna opracowana dla implantów BT-ISYKONE jest również odpowiednia do wszczepu implantów BT-Safe.

  Brochure

   

  Filters