fbpx
0

ISYKONE 2,9

  Kod

  Łączenie

  Platforma

  PLATFORM

  Średnica Ø

  Długość

  Kołnierz

  Kod kolorystyczny

  Kształt

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  IMPLANT O ŚREDNICY 2.9mm

  NATURALNA ESTETYKA I UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWANIA

  Najlepszy implant dentystyczny do obszarów o wysokiej estetyce.

  Spełnienie wymagań estetycznych pacjenta ma kluczowe znaczenie dla powodzenia leczenia implantów w strefie estetycznej. Szary kolor implantu dentystycznego, który widać przez błonę śluzową wokół implantu, został udokumentowany w literaturze naukowej *. Szara przezroczystość spowodowana wycofaniem tkanek miękkich wokół implantu, które prowadzą do odsłonięcia metalicznej protezy lub kołnierza implantu, jest jednym z najczęstszych powikłań estetycznych, które mogą wystąpić po leczeniu implantologicznym w obszarze estetycznym, które z konieczności prowadzą do niepowodzenia pod względem wyników estetycznych, szczególnie u pacjentów z cienkim biotypem dziąseł.

  Dzięki ISY KONE 2.9 „PINK COLLAR” – różowemu kolorowi na kołnierzu – problem szarego odcienia tradycyjnych implantów tytanowych został ostatecznie rozwiązany. „PINK COLLAR” zaprojektowano celem symulacji błony śluzowej wokół implantu i zachowania estetyki linii uśmiechu po terapia implantologicznej.

  ISY KONE 2.9 „PINK COLLAR” pomaga w utrzymaniu naturalnego wyglądu estetycznego w dłuższej perspektywie, przyczyniając się pozytywnie do ogólnego efektu estetycznego implantu umieszczonego w obszarach przednich.

  ULOTKA

  Filters