fbpx
0

IMPLANTY IUXTA 3D

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  IUXTA 3D

  ALTERNATYWNY PROTOKÓŁ DLA ATROFII KOSCI: CYFROWY, INDYWIDUALNIE ZAPROJEKTOWANY I DOPASOWANY DLA KAZDEGO PACJENTA.

  Rozwiązanie IUXTA 3D jest dedykowane dla pacjentów z dużymi zanikami kostnymi (wysokości i grubości), którzy wymagają rehabilitacji implantologicznej. IUXTA jest ekonomiczna i efektywna alternatywa dla złozonych i drogich technik regeneracyjnych.

  Włoscy specjaliści przez ostatnie 20 lat doskonalił swoja metodę Eagle Grid. Dzięki ich zaangażowaniu, mamy do dyspozycji satysfakcjonująca, ekonomiczna oraz długoterminowa alternatywę kliniczna dla leczenia atrofii szczeki i żuchwy. IUXTA jest sprawdzonym rozwiązaniem, które oferuje pacjentom nową jakość życia.

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ROZWIAZANIE IUXTA 3D

  SPEŁNIA OCZEKIWANIA PACJENTA I CHIRURGA

  IUXTA 3D jest skutecznym rozwiązaniem wykorzystującym cyfrowe technologie w projektowaniu oraz laserowe w procesie produkcji. Wszystko po to, aby zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty i zminimalizować dyskomfort pacjenta.

   

  CEL: ZADOWOLONY PACJENT

  Proces kontrolowany jest na wszystkich etapach: od TAC

  do tymczasowej pracy protetycznej. Procedura chirurgiczna wszczepienia implantu jak i tymczasowa praca protetyczna mogą zostać wykonane podczas jednej wizyty pacjenta.

  WYSOKIEJ KLASY PRECYZJA I PERSONIFIKACJA

  Cyfrowe projektowanie maksymalizuje precyzje i całkowicie personifikuje prace, zaczynając na projekcie a kończąc na produkcji, dzięki wykorzystaniu Lasera 3D do tytanu.

  EKSKLUZYWNA WIEDZA ZESPOŁU IUXTA EAGLE GRID

  IUXTA to nie tylko kolejna nowa metoda, to doświadczony zespół lekarzy i techników z Włoch, którzy projektują prace indywidualnie pod każdego pacjenta.

  KURSY PRAKTYCZNE

  Program Curriculum doskonali lekarzy z zaawansowanych

  technik IUXTA 3D, oferowanych przez BTK.

  JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

  BTK jest certyfikowanym członkiem Włoskiego Stowarzyszenia Wytwórców Spersonifikowanych Komponentów Medycznych, dlatego jest w stanie zaoferować każdemu pacjentowi indywidualne produkty i rozwiązania.

  Zobacz kurs z zabiegiem na żywo.

  ULOTKA

  PROTOKÓŁ ZGŁOSZENIA PACJENTA

  Filters