fbpx
0

PRACE PROTETYCZNE CAD CAM

  Nie znaleziono produktów, których szukasz.

  ROZWIĄZANIA CAD-CAM

  Rozwiązania CAD-CAM BTK są polecane zarówno dla laboratoriów cyfrowych jak i tradycyjnych.

  Struktury stomatologiczne mogą być wykonane bezpośrednio z pliku STL wygenerowanego przez laboratorium lub z diagnostycznego wax-up’u, który był wcześniej modelowany, tak jak w przypadku konwencjonalnych technik odlewania (wykonanie digitalizacji 3D).

  Naszą specjalnością jest oferowanie najszerszej gamy rozwiązań i usług we wszystkich wskazaniach i potrzebach klinicznych, takich jak: prace przykręcane i cementowane dla uzupełnień z poziomu łączników, wspartych na implantach, belkach, mostów Toronto i mostów przykręcanych z doskonałym pasywnym dopasowaniem. Biblioteki BTK są całkowicie otwarte i mogą być używane z najlepszym oprogramowaniem technologii CAD (Exocad, 3shape, Dentalwings, Dental Cad itp.).

  Centrum frezowania

  Półprodukty różnych materiałów dla branży stomatologicznej mogą być wykonane za pomocą procesów frezowania i technologii CAD/CAM. Cykl produkcyjny obejmuje skanowanie i digitalizację modelu, sprawdzenie pasywnego dopasowania struktury przez próbkowanie i końcowe wykonanie pracy w wysoce precyzyjny i powtarzalny sposób w 5-osiach.

  Dostępne materiały: tlenek cyrkonu, PMMA, tytan, chrom kobaltowy, PEEK

  Laserowe frezowanie

  To addytywna technika produkcji wykorzystująca mikrometryczne proszki i lasery wysokiej mocy do wytwarzania metalowego komponentu, warstwa po warstwie. Proces produkcji cechuje się pełną precyzją i wszechstronnością, co pozwala na wytwarzanie metalowych części o złożonej geometrii – trudnych do wykonania tradycyjnymi metodami. Topienie za pomocą lasera jest jedną z najbardziej innowacyjnych technologii w branży stomatologicznej w produkcji prac cementowanych jedno- i wielo- punktowych. Dzięki optymalnej porowatości, stabilności i właściwościom obrabialności wyprodukowany materiał jest idealny do dalszych prac w laboratorium.

  Cyfrowy wydruk 3D

  Za pomocą procesów druku 3D na żywicy można wykonać bezpośrednio z plików STL szablony chirurgii sterowanej oraz bardzo precyzyjne i wysokiej jakości modele stomatologiczne i ortodontyczne. Dzięki całkowicie cyfrowemu cyklowi produkcji, modele można bezpośrednio uzyskać ze skanów wewnątrzustnych i mogą być wykonane za pomocą ruchomych matryc i wykalibrowanych otworów na analogii. Właściwości żywicy pozwalają na dokładne zlokalizowanie wrażliwych struktur anatomicznych (np. nerwy zębodołowe, zatoki szczękowe, kanały sieczne etc.) Dostępne materiały: przezroczysta żywica akrylowa.

  ULOTKA

  Filters